Hakkımızda

Göktaş & Göktaş hukuk kadromuz müvekkillerinin hukuki taleplerini başarılı, açık yüreklilikle ve azimli bir çalışma vizyonuyla adalet sistemindeki yüksek menfaatlerini korur.

Göktaş & Göktaş hukuk bürosu Avukat Mehpare GÖKTAŞ ve Avukat Suat GÖKTAŞ tarafından 2005 yılında kurulmuştur. Gayrimenkul hukuku başta olmak üzere diğer hukuk dallarındaki başarılarını, tecrübelerini Göktaş & Göktaş hukuk barosu çatısı altında topladığı saygın avukat kadrosuyla müvekillerine çağdaş ve kaliteli danışmanlık vermektedir.

Göktaş & Göktaş hukuk bürosu'nun sunduğu hizmetleri örnekleyen ve özetleyen bu web sitesi genel bir fikir oluşturmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesi tamamen 3.kişileri bilgilendirmek amaçlıdır ancak hukuk büromuzun uzman avukatlarıyla görüşerek faydalanılması gerekir.

Bu site, Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 9'da belirtilen, "Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda, avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık ünvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen ‘Avukatlık Meslek Kuralları' na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir." ilkesine dayanılarak hazırlanmıştır.--